KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13978084
nr 1397 8084
Färgetsning
Stockholm, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 37x60, yttermått inklusive ram: 53x77 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:59:38
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr